Návštěvní kniha

Budu rád za Vaše připomínky a názory.

Ahoj Jirko,
dík, že jsem mohla nahlédnout, jak umíš zastavit čas - krásné, milé, okouzlující, pro ostatní smrtelníky (domácí pecivály) pohledy jinak zapovězené. Blahopřeju ke všem Tvým přírůstkům a budu se těšit na další :-)
Milena

Parádní fotky z mých oblíbených míst. Rád jsem se zastavil a budu se určitě vracet. Jen tak dál!

Jirko,
gratuluju k novému webu, to ti povím, to je mazec. Můj názor na svoje fotky znáš, nebudu se tu zbytečně opakovat :-)
Vše si tu pečlivě projdu a jsem nadšený z informací, které je u každé fotky. To mi opravdu hodně pomůže a myslím si, že na delší dobu bude tvůj web jedním z nejnavštěvovanějších. Rád si sem vždy rád dojdu pro radu a inspiraci.

Jirko, právě mě napadá jen jedno slovo:\" Gratuluju!\"

Parádní fotky a nový web je žuužo! Skvělá \"nabídka\", už začínám vybírat... ;-)
Jen tak dál!!

AHOJ MICHALE. JARDA POKRAČUJE NADÁLE. ODKAZ NA JEHO STRÁNKY JE V DOLNÍ ČÁSTI TOHOTO WEBU ... Původní web JP-PHOTO.CZ. NEBO PŘÍMO ... WWW.OLD.JP-PHOTO.CZ.

Ahoj, pěkný web. Kam se poděl Jára? Už jedeš bez něj?

Jirko,gratuluji k novým stránkám.Jsou moc hezké,a protože tvé fotky znám,vím co na návštěvníky čeká.Určitě nebudou litovat.Jistě budou přibývat nové a možná ještě hezčí fotečky.Tak ať se stále daří,Milan

Ahoj Jirko, nové stránky jsou moc velká paráda! Nádherný fotky. Jen tak dál.

Jirko, nové stránky chválím, je to krok dopředu. Přimlouval bych se za to, aby na podstránkách už nebyla ta velká fotografie v záhlaví - když si třeba prohlížím galerii, tak nejenom že na svém notebooku musím rolovat, ale ještě se fotka v galerce \"tluče\" s tou fotkou v záhlaví. Ale jinak dobrý. Ať se daří.

O MNĚ

AutorS fotografováním jsem začal v roce 2005/2006. Ještě předtím jsem, asi jako každý, vlastnil aparát Smena 8M, který ovšem sloužil jako rodinný dovolenkový záznamník všeho možného :o)

Můj první digitální fotoaparát byl kompakt Sony DSC-V1, který se mnou procestoval Čechy a část východní a střední Evropy.
Byla to doba "cvakání..." a "mazání..." a "cvakání...".

Od počátku roku 2010 jsem změnil značku a se zrcadlovkou Canon 40D, následně Canon 7D a nyní Canon EOS 5D Mark III se věnuji fotografii naplno. Zaměřuji se zejména na krajinu, ale pokud je možnost a příležitost, rád fotím zvířata, makro, portrét i reportáž.

Portfolio
Mé nejoblíbenější
Mé nejoblíbenější Mé nejoblíbenější
Krajina
Krajina Krajina
Fauna
Fauna Fauna
Flora
Flora Flora
Lidé
Lidé Lidé
Ostatní
Ostatní Ostatní

NejlepsiPocasicz