Zpět na novinky

CANON EOS 5D MARK III ... SROVNÁNÍ ISO

Tak do batohu dnes přistál nový FF Canon EOS 5D Mark III. První rychlo-testování mě absolutně dostalo - rychlost a přesnost ostření, v diskuzích "magický" šum, zpracování ..... Snad se mě povede udělat nějaké srovnávací fotky vs. 7D. Těším se na první ostrý test v terénu.

Něco málo o 5D Mark III a Apple iPAD 2 od Ondřeje Prosického

Něco více o 5D Mark III od Ondřeje Prosického

První dojmy a fotky s 5D Mark III od Michala Jirouše

 

 

Na webu THE-DIGITAL-PICTURE.COM je velká recenze nové FF DSLR Canon EOS 5D Mark III. Uprostřed této recenze je srovnávací náhled na výstup dle nastaveného ISO na zrcadlovkách 7D, 1D Mark IV, 5D Mark II a jako základ k porovnání slouží právě 5D Mark III. Úžasné a absolutně pravdivé !!!

ISO srovnání ...  http://www.the-digital-picture.com/Reviews/Canon-EOS-5D-Mark-III-DSLR-Camera-Review.aspx

Komentáře

O MNĚ

AutorS fotografováním jsem začal v roce 2005/2006. Ještě předtím jsem, asi jako každý, vlastnil aparát Smena 8M, který ovšem sloužil jako rodinný dovolenkový záznamník všeho možného :o)

Můj první digitální fotoaparát byl kompakt Sony DSC-V1, který se mnou procestoval Čechy a část východní a střední Evropy.
Byla to doba "cvakání..." a "mazání..." a "cvakání...".

Od počátku roku 2010 jsem změnil značku a se zrcadlovkou Canon 40D, následně Canon 7D a nyní Canon EOS 5D Mark III se věnuji fotografii naplno. Zaměřuji se zejména na krajinu, ale pokud je možnost a příležitost, rád fotím zvířata, makro, portrét i reportáž.

Portfolio
Mé nejoblíbenější
Mé nejoblíbenější Mé nejoblíbenější
Krajina
Krajina Krajina
Fauna
Fauna Fauna
Flora
Flora Flora
Lidé
Lidé Lidé
Ostatní
Ostatní Ostatní

NejlepsiPocasicz