Články

CO OČEKÁVAT OD FUNCE HDR V CANON 5D MARK III

CO OČEKÁVAT OD FUNCE HDR V CANON 5D MARK III
Možná se někteří z vás ptají, proč konstruktéři od Canonu vložili novému FF Canon 5D Mark III do vínku funkci HDR a jak to vypadá, když ji použiju ?! Stejně jsem se ptal i já. Ne snad, že by to bylo nějak zásadní, spíše naopak. Je to jedna z posledních...
CO OČEKÁVAT OD FUNCE HDR V CANON 5D MARK III

Společné focení No. 1 - SASKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO

Společné focení No. 1 - SASKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO
6.5. po 20. hodině jsme společně s bráchou Jardou vyrazili směr Schmilka - Hřensko. Po předešlých dnech více méně vyplněných dešťovými přeháňkami byla v předpovědi naděje na fotograficky příznivé dny s polojasnou oblohou a bez deště. Cesta a počasí v jejím průběhu tuto možnost nevylučovaly. Těsně před půlnocí jsme parkovali na "odpočívadle" těsně před značenou cestou na Schrammsteine na německé straně. Budík na 4:00 nás spolehlivě vytáhl, ale bezhvězdné nebe dávalo tušit zradu. Chtěl bych být meteorolog ... dnes bude polojasno, místy oblačno až zataženo, v nižších polohách dešťové přeháňky, nad 1000 m.n.m. možné přeháňky sněhové ... a pak si vyberte. Po krátké snídani jsme ihned vyrazili směr Schrammsteinaussicht. Cesta po ránu nic moc, komu by se taky...
Společné focení No. 1 - SASKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO
O MNĚ

AutorS fotografováním jsem začal v roce 2005/2006. Ještě předtím jsem, asi jako každý, vlastnil aparát Smena 8M, který ovšem sloužil jako rodinný dovolenkový záznamník všeho možného :o)

Můj první digitální fotoaparát byl kompakt Sony DSC-V1, který se mnou procestoval Čechy a část východní a střední Evropy.
Byla to doba "cvakání..." a "mazání..." a "cvakání...".

Od počátku roku 2010 jsem změnil značku a se zrcadlovkou Canon 40D, následně Canon 7D a nyní Canon EOS 5D Mark III se věnuji fotografii naplno. Zaměřuji se zejména na krajinu, ale pokud je možnost a příležitost, rád fotím zvířata, makro, portrét i reportáž.

Portfolio
Mé nejoblíbenější
Mé nejoblíbenější Mé nejoblíbenější
Krajina
Krajina Krajina
Fauna
Fauna Fauna
Flora
Flora Flora
Lidé
Lidé Lidé
Ostatní
Ostatní Ostatní

NejlepsiPocasicz