Zpět na novinky

ČESKÉ ŠVÝCARSKO + KRKONOŠE = POVEDENÝ VÍKEND

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. S páně Šmídem a Horáčkem se to zdařilo. Můj druhý workshop velkoformátové a noční fotografie byl intenzivním opakováním první zkušenosti. Počasí se, bohužel, opakovalo také ... bylo hnusně jako v Jeseníkách. Přesto se cítím posílen a připraven na lepší zítřky. Zde je pár fotografií pořízených v rámci vlastního workshopu. Následovat budou fotografie z neplánované návštěvy Krkonoš, o tom ale později.

 

VODOPÁD NA KAMENICI

Panorama ze 45 fotek - 15 plošně ve 3 řadách - 3 x ExpBKT

ŽELEZITÁ

Panorama ze 14 fotek ve 2 řadách - 3 x ExpBKT

Komentáře

O MNĚ

AutorS fotografováním jsem začal v roce 2005/2006. Ještě předtím jsem, asi jako každý, vlastnil aparát Smena 8M, který ovšem sloužil jako rodinný dovolenkový záznamník všeho možného :o)

Můj první digitální fotoaparát byl kompakt Sony DSC-V1, který se mnou procestoval Čechy a část východní a střední Evropy.
Byla to doba "cvakání..." a "mazání..." a "cvakání...".

Od počátku roku 2010 jsem změnil značku a se zrcadlovkou Canon 40D, následně Canon 7D a nyní Canon EOS 5D Mark III se věnuji fotografii naplno. Zaměřuji se zejména na krajinu, ale pokud je možnost a příležitost, rád fotím zvířata, makro, portrét i reportáž.

Portfolio
Mé nejoblíbenější
Mé nejoblíbenější Mé nejoblíbenější
Krajina
Krajina Krajina
Fauna
Fauna Fauna
Flora
Flora Flora
Lidé
Lidé Lidé
Ostatní
Ostatní Ostatní

NejlepsiPocasicz