Zpět na novinky

Co přinese podzim

V následujících dnech jsem v očekávání několika fotoakcí.

1. v pořadí je již dlouho avizované SPOLEČNÉ FOCENÍ v okolí Matterhornu, a při dobré konstalaci i v okolí Eigeru

2. fotoakce mě čeká v Kanadě - Vancouver a Sea To Sky highway

3. a poslední zatím plánovanou podzimní akcí je workshop - Glamour, Fashion, Portrét. Na toto focení bych Vás rád pozval, resp. 3 první zájemce. Bude se jednat o víkendové setkání s fotografkou Patricií Behenskou / www.patriciebehenska.cz / v krásném Šumavském rodinném penzionu v termínu 30.11. - 2.12.2012. Náplní workshopu bude minimum teorie a maximum práce v atelieru a následně postproces na PC. Kdo by měl vážný zájem, rád zašlu podrobnější info na email. A jak říkám .... první 3 zájemci jedou :-)

Tolik vyzrazené podzimní plány. Dobré světlo všem.

Komentáře

O MNĚ

AutorS fotografováním jsem začal v roce 2005/2006. Ještě předtím jsem, asi jako každý, vlastnil aparát Smena 8M, který ovšem sloužil jako rodinný dovolenkový záznamník všeho možného :o)

Můj první digitální fotoaparát byl kompakt Sony DSC-V1, který se mnou procestoval Čechy a část východní a střední Evropy.
Byla to doba "cvakání..." a "mazání..." a "cvakání...".

Od počátku roku 2010 jsem změnil značku a se zrcadlovkou Canon 40D, následně Canon 7D a nyní Canon EOS 5D Mark III se věnuji fotografii naplno. Zaměřuji se zejména na krajinu, ale pokud je možnost a příležitost, rád fotím zvířata, makro, portrét i reportáž.

Portfolio
Mé nejoblíbenější
Mé nejoblíbenější Mé nejoblíbenější
Krajina
Krajina Krajina
Fauna
Fauna Fauna
Flora
Flora Flora
Lidé
Lidé Lidé
Ostatní
Ostatní Ostatní

NejlepsiPocasicz