Zpět na novinky

Krásné dny a jablečná sezona

Tak jsem se také zařadil mezi majitele krásné a opojné hračky jménem iPAD2. Řadu měsíců jsem byl jejím odpůrcem, pak týdny někde na hraně a nyní již několik dní jsem velký přívrženec této "jablečné tablety".  Krásně o ní pojednává v seriálu na pokračování Petr Pazour na svém webu, a proto nemá cenu se opakovat. Je to prostě paráda. Bohužel, jednu vadu jsem našel a nedá se řešit, aspoň zatím ne. Je to aktualizace tohoto webu. V moštárně totiž nějak pozapomněli na nutnost podpory flashe, a proto jsou některé akce z iPADu zapovězené. Pokud tedy budu mít někdy na cestách nutkavou touhu podělit se s vámi o aktuální snímky či nějaký komentář, bude toto realizováno cestou Facebooku. Díky za Vaši přízeň.

Komentáře

Ahoj, taky jsem nakonec podlehl svodum jablicka a clanky Petra byly posledni pomyslnou kapkou, nicmene pockam si na iPad3 :o)

hehe.....a dětem se na tom krásně hrajou hry ;-) dobře se jim to ovládá a člověk pak zírá co všechno dokážou!

O MNĚ

AutorS fotografováním jsem začal v roce 2005/2006. Ještě předtím jsem, asi jako každý, vlastnil aparát Smena 8M, který ovšem sloužil jako rodinný dovolenkový záznamník všeho možného :o)

Můj první digitální fotoaparát byl kompakt Sony DSC-V1, který se mnou procestoval Čechy a část východní a střední Evropy.
Byla to doba "cvakání..." a "mazání..." a "cvakání...".

Od počátku roku 2010 jsem změnil značku a se zrcadlovkou Canon 40D, následně Canon 7D a nyní Canon EOS 5D Mark III se věnuji fotografii naplno. Zaměřuji se zejména na krajinu, ale pokud je možnost a příležitost, rád fotím zvířata, makro, portrét i reportáž.

Portfolio
Mé nejoblíbenější
Mé nejoblíbenější Mé nejoblíbenější
Krajina
Krajina Krajina
Fauna
Fauna Fauna
Flora
Flora Flora
Lidé
Lidé Lidé
Ostatní
Ostatní Ostatní

NejlepsiPocasicz