Zpět na novinky

Společné focení - SASKÉ ŠVÝCARSKO - 6.-8.5.2012

Nejbližší akce z cyklu SPOLEČNÉ FOCENÍ se rýsuje. Měla by proběhnout v termínu 6.-8.5.2012 v krajině Saského Švýcarska. Odjezd bude v neděli 6.5. po 20:00 - 21:00 z Plzně směr Hřensko -  Schmilka. Přespání ve spacáku, od východu slunce focení celý den vč. západu, opět nocování ve spacáku v jiné lokalitě s konverzací na zvolené téma :o), pokud by byl notebook, tak i nějaké povídání nad pořízenými fotografiemi. Ráno focení východu slunce, dle počasí event. i dopolední focení a odjezd 8.5. domů.

Doprava společně vozem Octavia Kombi - já + 3. Dělíme se o náklady na PHM. Jídlo - každý dle svého.

Kdo byste měl zájem, prosím, kontaktujte mě. Aktuální stav volných míst zde budu průběžně aktualizovat. Těším se na první "Společné Focení".

Jirka

Komentáře

Dobrý den

Zaujalo mě že jste vyrazili do Saského Švýcarska za účelem focení. Píši asi pozdě, ale nebudete mít v plánu ještě tuto lokalitu navštívit ( květen ) ? Jelikož nemam nikoho k sobě a samotnému se mi tam spát moc nechce :-)
S pozdravem Pidrman Jan

O MNĚ

AutorS fotografováním jsem začal v roce 2005/2006. Ještě předtím jsem, asi jako každý, vlastnil aparát Smena 8M, který ovšem sloužil jako rodinný dovolenkový záznamník všeho možného :o)

Můj první digitální fotoaparát byl kompakt Sony DSC-V1, který se mnou procestoval Čechy a část východní a střední Evropy.
Byla to doba "cvakání..." a "mazání..." a "cvakání...".

Od počátku roku 2010 jsem změnil značku a se zrcadlovkou Canon 40D, následně Canon 7D a nyní Canon EOS 5D Mark III se věnuji fotografii naplno. Zaměřuji se zejména na krajinu, ale pokud je možnost a příležitost, rád fotím zvířata, makro, portrét i reportáž.

Portfolio
Mé nejoblíbenější
Mé nejoblíbenější Mé nejoblíbenější
Krajina
Krajina Krajina
Fauna
Fauna Fauna
Flora
Flora Flora
Lidé
Lidé Lidé
Ostatní
Ostatní Ostatní

NejlepsiPocasicz