Zpět na novinky

Společné focení

Dnes bych Vás, návštěvníky svých stránek, fotografy, kamarády či známé, chtěl pozvat na některou akci z cyklu "SPOLEČNÉ FOCENÍ". Nebude se jednat o workshopy tak jak je znáte, ale o společné výpravy do různých koutů jak České republiky, tak zahraničí, kam se dopravíme společně, budeme diskutovat o focení, vybavení, úpravách v počítači a hlavně budeme fotit, fotit a fotit.

Termíny a destinace budu postupně přidávat. První, nikoli v pořadí, ale zde uvedená, je výprava do okolí Matterhornu v termínu 2.-7.10.2012.

Kdo budete mít zájem o SPOLEČNÉ FOCENÍ, neváhejte mě kontaktovat.

Komentáře

Ahoj Jirko...
Pokud by se rýsovala nějaká společná fotoakce dej určitě vědět.! :o)
Jinak máš parádní web.
Měj se fajn.

To zni zajimave, bylo by mi cti nosit ti fototechniku a jako pasivni ucastnik se ucastnit diskusi. Jen to foceni, to mi nic nerika:)

Bezva napad, Jirko. Pokud by se nasla vyprava o vikendu, uvazoval bych o tom a pridal se. Upsal jsem se Jirkovi S. s workshopem do USA (a 2013 do Skotska) a dovolene uz tak neni nazbyt. Neco taky musim nechat pro synka :o)

Zdravím,
jak se daří s webem? Myslím, že má celkem úspěch dle návštěvní knihy. Zaujala mně novinka ohledně Matterhornu. Máte nějaké bližší info? Je to ve stanu na těžko, nebo nějaké chaty? Jaká doprava apod. Měl bych zájem.

O MNĚ

AutorS fotografováním jsem začal v roce 2005/2006. Ještě předtím jsem, asi jako každý, vlastnil aparát Smena 8M, který ovšem sloužil jako rodinný dovolenkový záznamník všeho možného :o)

Můj první digitální fotoaparát byl kompakt Sony DSC-V1, který se mnou procestoval Čechy a část východní a střední Evropy.
Byla to doba "cvakání..." a "mazání..." a "cvakání...".

Od počátku roku 2010 jsem změnil značku a se zrcadlovkou Canon 40D, následně Canon 7D a nyní Canon EOS 5D Mark III se věnuji fotografii naplno. Zaměřuji se zejména na krajinu, ale pokud je možnost a příležitost, rád fotím zvířata, makro, portrét i reportáž.

Portfolio
Mé nejoblíbenější
Mé nejoblíbenější Mé nejoblíbenější
Krajina
Krajina Krajina
Fauna
Fauna Fauna
Flora
Flora Flora
Lidé
Lidé Lidé
Ostatní
Ostatní Ostatní

NejlepsiPocasicz