Novinky, strana 11

Nabídka

Nabídka
Nově se objevuje na webu jp-photo sekce nabídka. Krom zhotovení fotografií samotných či fotoobrazů nabízím fotografování svateb a dalších akcí. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
Nabídka
Datum: 08.01.2012
komentáře (0)
zobrazit novinku

PF 2012

PF 2012
Od ledna 2012 je spuštěn nový web www.jp-photo.cz. Za jeho realizaci patří velké díky týmu Victrio & Szabo-webdesign. Zároveň děkuju tvůrcům dosud fungujících stránek. Všichni, kdo sem zavítáte, se zde budete moci setkat s výsledky mého nadšeného putování s fotoaparátem. Všem návštěvníkům přeji, aby zde našli obrázky, které jim jakýmkoliv způsobem zpříjemní byť i jediný den. Do roku 2012 vše nej a DOBRÉ SVĚTLO - Jirka
PF 2012
Datum: 08.01.2012
komentáře (0)
zobrazit novinku
O MNĚ

AutorS fotografováním jsem začal v roce 2005/2006. Ještě předtím jsem, asi jako každý, vlastnil aparát Smena 8M, který ovšem sloužil jako rodinný dovolenkový záznamník všeho možného :o)

Můj první digitální fotoaparát byl kompakt Sony DSC-V1, který se mnou procestoval Čechy a část východní a střední Evropy.
Byla to doba "cvakání..." a "mazání..." a "cvakání...".

Od počátku roku 2010 jsem změnil značku a se zrcadlovkou Canon 40D, následně Canon 7D a nyní Canon EOS 5D Mark III se věnuji fotografii naplno. Zaměřuji se zejména na krajinu, ale pokud je možnost a příležitost, rád fotím zvířata, makro, portrét i reportáž.

Portfolio
Mé nejoblíbenější
Mé nejoblíbenější Mé nejoblíbenější
Krajina
Krajina Krajina
Fauna
Fauna Fauna
Flora
Flora Flora
Lidé
Lidé Lidé
Ostatní
Ostatní Ostatní

NejlepsiPocasicz